Wystawa ,,VAN GOGH & Friends – The Immersive Experience”

Elżbieta Wojtera

VanGogh 12 2023 007W dniu 7 grudnia 2023 r. uczniowie klasy 1 technikum architektury krajobrazu byli uczestnikami wyprawy mikołajkowej do Warszawy.
W programie wycieczki obejrzeli pełną ciepła i humoru komedię świąteczną „Uwierz w Mikołaja”… magia Świąt już trwa.
Następnie zgłębiali swoją wiedzę na temat najwybitniejszych malarzy wszech czasów takich jak van Gogh, Monet, Toulouse-Lautrec, Renoir, Rousseau, Gauguin czy Signac zwiedzając wystawę „Van Gogh & Friends – The Immersive Experience”.

Doświadczyli niezwykłych przeżyć zmysłowych dzięki zaawansowanej technologii i specjalnie zaadaptowanej przestrzeni. Część immersyjną wystawy dopełniała nastrojowa muzyka, komentarze na temat życia autorów prezentowanych dzieł sztuki oraz cytaty samych artystów.
Przyszłym architektom krajobrazu życzymy, aby inspirował ich cytat…

,,Mój ogród jest moim najpiękniejszym arcydziełam”
~ Vincent Van Gogh ~

>>>Zobacz więcej zdjęć...<<<