CKZiU Nowa Wieś – TYDZIEŃ ZAWODOWCA – technik architektury krajobrazu….

Elżbieta Wojtera

dzien zawod 2023Rozwój nowoczesnych technik i technologii jest niezwykle dynamicznym procesem w każdej dziedzinie wiedzy. Tradycją CKZiU Nowa Wieś jest organizowanie ,,tygodnia zawodowca”. W tym czasie uczniowie z poszczególnych zawodów/branż organizują wystawy, uczestniczą w wycieczkach do firm, spotykają się z pracodawcami czy absolwentami naszej szkoły.

Uczniowie technikum architektury krajobrazu przygotowali wystawę ,, Ogrody japońskie...” oraz uczestniczyli w spotkaniu z absolwentką technikum architektury krajobrazu Panią Mileną Łaniewską. Pani Milena przedstawiła uczniom swoją karierę zawodową, przybliżyła etapy edukacji – studia na wydziale architektury krajobrazu a następnie na wydziale budownictwa. W swoim wystąpieniu podkreślała wielokrotnie, że aby osiągnąć cel należy od siebie dużo wymagać. Pani Milena obecnie pracuje w firmie zajmującą się zagadnieniami dotyczącymi obsługi komunikacyjnej oraz problemami parkingowymi, które są sprawami kluczowymi na etapie projektowania wszelkich inwestycji tj. obiekty mieszkalne, centra logistyczne, biurowe i centra handlowo – usługowe.
Pani Milenie dziękujemy za dzielenie się wiedzą i życzymy aby dalej realizowała swoje marzenia zawodowe w przyszłych projektach. Zobacz więcej zdjęć...