Fryzjerzy poznają branże.....

Katarzyna Smolarek, Anna Zabieglińska-Szwedo

Z jakiej innej przyczyny stworzono nas tak, byśmy cały czas się doskonalili, jeśli nie po to, byśmy sięgali gwiazd?

Adrian Tchaikovsky

W dniu 17 września 2022 r. uczniowie III i I klasy Technikum w zawodzie technik usług fryzjerskich w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi uczestniczyli w Targach BEAUTY FORUM & HAIR - targi branży kosmetycznej i fryzjerskiej w PTAK Warsaw EXPO w Nadarzynie k. Warszawy.

Targi BEAUTY FORUM to coroczne miejsce spotkań profesjonalistów, pasjonatów i adeptów estetyki w zakresie fryzjerstwa i kosmetologii organizowane od blisko 25 lat. Miejsce, gdzie nawiązuje się kontakty, rozszerza wiedzę i poznaje trendy, którymi żyje branża. Jest to wydarzenie łączące biznes i edukację z atrakcjami dla gości. Oferta targów została dostosowana zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, jak i uczniów szlifujących dopiero swe umiejętności.
Uczestnicząc w targach mieliśmy możliwość udziału w szkoleniach dla uczniów, spotkania z ciekawymi ludźmi, obserwowania konkursów fryzjerskich. Spotkaliśmy ciekawych ludzi z branży znanych nam tylko z telewizji i internetu.

Młodzieżą w czasie wyjazdu opiekowały się panie Katarzyna Smolarek, Anna Zabieglińska-Szwedo.