Nauczyciele Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi bogatsi o nowe umiejętności.

Ewa Malowaniec

grancanaria3a 2023 003Nauczyciele Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, uczestniczący w projekcie: „Rozwój kompetencji językowych wśród kadry CKZiU w Nowej Wsi” finansowanym ze środków Programu Erasmus+, zakończyli już swą przygodę na Gran Canarii - pięknej wyspie na Oceanie Atlantyckim.
Udział w zajęciach językowych pozwolił na doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Nie zabrakło okazji do ćwiczeń praktycznych w różnych, codziennych sytuacjach komunikacyjnych – w sklepie, w restauracji, w komunikacji publicznej.

Dzięki udziałowi w zajęciach tematycznych uczestnicy projektu poznali wiele nowych, wartościowych narzędzi edukacyjnych, optymalizujących pracę w szkole. Niezwykle cennym elementem projektu była możliwość spotkania się z kolegami z branży z całej Polski i wymiana doświadczeń.
28 lipca 2023 r. odbyło się uroczyste podsumowanie projektu. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty, potwierdzające udział w szkoleniu. Ze wzruszeniem pożegnaliśmy Aidę, Sylvię, Carlę, Oliviera, Dinę – przedstawicieli Sun Dreams Global – organizacji przyjmującej nas na Gran Canarii. Należą się im wyrazy wdzięczności za profesjonalizm, rzetelność i opiekuńczość. Dzięki ich zaangażowaniu wróciliśmy z Gran Canarii bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i umiejętności. Zobacz więcej zdjęć...