Admin

Sukces uczniów CKZiU w Nowej Wsi w OWiUR - SGGW Warszawa 2021W dniu 23 kwietnia uczniowie CKZiU w Nowej Wsi wzięli udział w eliminacjach okręgowych XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w okręgu warszawskim. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów w dwóch blokach tematycznych. Do eliminacji okręgowych w bloku architektura krajobrazu przystąpiły Julita Krawczak i Klaudia Bińkiewicz, w bloku ogrodnictwo Adam Kwiatkowski.

Czytaj więcej: Sukces uczniów CKZiU w Nowej Wsi w OWiUR - SGGW Warszawa 2021
Admin

  

 Pożegnanie absolwentów Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.

30 kwietnia 2021 roku był dla uczniów klas czwartych Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, kształcących się w zawodach: technik ogrodnik, technik architektury krajobrazu i technik spedytor, ostatnim dniem nauki w szkole ponadgimnazjalnej. 

Czytaj więcej: Zakończenie szkoły przez maturzystów
Admin

23 kwietnia 2021 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zasadzenie klonu w ramach akcji "700 drzew na 700-lecie Warki". W krótkiej uroczystości wzięli udział: Starosta Grójecki - p. Krzysztof Ambroziak, Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego - p. Andrzej Zaręba, Radny Powiatowy - p. Cezary Kołodziejski i inni, znamienici goście. Obecna była także dyrekcja szkoły: Dyrektor - p. Anna Dacka, wicedyrektor - p. Hanna Rejnchard oraz wicedyrektor - p. Elżbieta Wojtera. Świadkami tego wydarzenia byli także nasi uczniowie!

Klon, zasadzony przy budynku CKZiU, otrzymał imię „Tomasz”. Odziedziczył je po patronie szkoły, Tomaszu Nocznickim. Zobacz zdjęcia...

Admin

Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi walczą o indeksy na SGGWW dniu 23 kwietnia 2021 roku odbyły się eliminacje okręgowe XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów - w bloku architektura krajobrazu: Julita Krawczak z klasy III TAE i Klaudia Bińkiewicz z klasy IV TSA, w bloku ogrodnictwo: Adam Kwiatkowski z klasy III TO. Nasi reprezentanci wygrali eliminacje szkolne do olimpiady i zakwalifikowali się do etapu okręgowego, w którym wzięli udział uczniowie z różnych szkół okręgu warszawskiego kształcących przyszłych architektów krajobrazu i ogrodników.

Czytaj więcej: Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi walczą o indeksy na SGGW
Anna Wiktorowska, Paulina Kopczyńska

różowa skrzyneczkaBrak środków higieny osobistej w toaletach wyklucza ludzi i ogranicza ludzkie możliwości. Odbiera kobietom prawo do godnej i komfortowej menstruacji, która jest niezbywalną częścią żeńskiej fizjologii. Dlatego właśnie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi jaki pierwsza placówka oświatowa w powiecie grójeckim dołączyła do projektu „Różowa Skrzyneczka”.

Czytaj więcej: Różowa Skrzyneczka w CKZiU Nowa Wieś
Anna Wiktorowska

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO
- WIRTUALNE SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE
W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W NOWEJ WSI

Wirtualne spotkanie profilaktyczneW trosce o szeroko rozumiane bezpieczeństwo uczniów, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi podejmuje różne działania profilaktyczne, również w formie wirtualnej. 16 kwietnia br. zostało zorganizowane online spotkanie dla młodzieży z aspirant sztabową Eweliną Kozdruj z Komendy Powiatowej Policji w Grojcu.

Czytaj więcej: Wirtualne spotkanie profilaktyczne
Małgorzata Bosak, Elżbieta Kwiatkowska

„Oni nie prosili,
Nie kłaniali się w pas.
Oni uwierzyli.
Tak nam dopomóż!
Przyszedł nasz czas!”

Paweł Pytel, 1 marca 2014r.
Już po raz dziewiąty uczniowie Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi wzięli udział w konkursie historycznym: "Żołnierze Wyklęci. Walka o pamięć i cześć". Konkurs organizowany przez senatora RP Stanisława Karczewskiego, cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 119 uczestników z powiatu grójeckiego, przysuskiego, białobrzeskiego, kozienickiego oraz Gminy Tarczyn.

Czytaj więcej: Uczniowie CKZiU wyróżnieni w konkursie ,,Żołnierze Wyklęci. Walka o pamięć i cześć”
Elżbieta Wojtera

Wyniki egzaminów - SKŁADANIE DEKLARACJI
Sesja poprawkowa czerwiec-lipiec 2021
–egzamin (formuła 2017):
Termin składania deklaracji na egzamin poprawkowy: do 8.04. 2021r.
Deklaracje składają: wyłącznie osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2021.
Deklaracje należy wydrukować, wypełnić czytelnie, dużymi literami, podpisać czytelnie.
Deklaracje należy wysłać na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: Egzaminy zawodowe - sesja poprawkowa
Copyright © 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.