Admin

Uczniowie z klas ekonomicznych w dniu 23 stycznia wzięli udział w warsztatach edukacyjnych w  Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Warsztaty zostały przygotowane w ramach współpracy naszej szkoły z Wyższą Szkołą Handlową. Przedmiotem zajęć były formy zabezpieczenia dokumentów oraz banknotów. Uczniowie zapoznali się z metodami zabezpieczeń i samodzielnie mogli sprawdzić zastosowane formy zabezpieczeń przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi.

Czytaj więcej: Warsztaty w WSH w Radomiu
Maria Kucharczyk

UCZENNICE CKZiU W NOWEJ WSI W ETAPIE OKRĘGOWYM OLIMPIADY STATYSTYCZNEJ

W dniu 13 stycznia 2017r. dwie uczennice Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi: Aleksandra Stolarska i Weronika Zalewska z klasy II Technikum Ekonomicznego wzięły udział w etapie okręgowym Olimpiady Statystycznej. Zawody okręgowe zostały poprzedzone eliminacjami szkolnymi, które odbyły się 16 listopada 2016r. Konkurs okręgowy odbył się w Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Uczennica Aleksandra Stolarska uzyskała 53% punktów, a kwalifikacja do dalszego etapu wynosiła 58% punktów, co oznacza, że Ola była o włos od uzyskania kwalifikacji do dalszego etapu konkursu. Składamy podziękowania uczennicom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach. Zdjęcia z Olimpiady.

Marlena Górecka

Dnia 27 października 2016r. w CKZiU w Nowej Wsi odbyły się zajęcia w ramach kółka florystycznego pod kierunkiem p. Katarzyny Smolarek oraz p. Marleny Góreckiej. Zajęcia dotyczyły tematyki funeralnej. Uczniowie wykonywali kompozycje florystyczne na Święto 1 listopada oraz dekoracje halloweenowe. Kolejne spotkanie dotyczyć będzie dekoracji Bożonarodzeniowych. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!! :) Zdjęcia z zajęć kółka florystycznego.

Admin

Informujemy iż z dniem 19 lipca 2016 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych (Dz. U. poz. 1045) oraz uchwała Nr 82/2016 Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie Rządowego Programu pomocy uczniom w 2016 r. – „Wyprawka szkolna”.

Czytaj więcej: Informacja dla uczniów i rodziców
Ewa Malowaniec

Tomasz Nocznicki patronem szkół w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.

Uroczystość nadania imienia szkołom wchodzącym w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi odbyła się 17 grudnia 2015 roku. 
Podczas uroczystej mszy świętej, sprawowanej przez księdza Sławomira Paszowskiego w kościele parafialnym św. Izydora Oracza w Nowej Wsi, dokonano poświęcenia nowego sztandaru. Następnie kolumna uczniów, poprzedzona pocztami sztandarowymi, przeszła do szkoły, gdzie miały miejsce kolejne punkty uroczystości. 

Czytaj więcej: Tomasz Nocznicki - Patron szkół CKZiU w Nowej Wsi
Admin

logo-przezroczyste2BEZPŁATNE

KWALIFIKACYJNE KURSY

ZAWODOWEto nowe, dodatkowe możliwości na rynku pracy

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Nowej Wsi
zaprasza na kursy dające uprawnienia do prowadzania gospodarstwa. Kurs z kwalifikacji R.18 Planowanie i organizowanie upraw ogrodniczych po 3 letniej zasadniczej szkole w zawodzie ogrodnik lub dla osób, które wcześniej ukończyły kwalifikację R.5 Zakładanie i prowadzenie upraw ogrodniczych. Kurs rozpoczyna się 12 grudnia 2014 r. – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA…

Trwa również nabór na kurs z kwalifikacji R.5 Zakładanie i prowadzenie upraw ogrodniczych – planowany termin rozpoczęcia k. stycznia 2015 r.

Zapraszamy

Zabieglińska-Szwedo Anna

Radość z kwiatów - to resztki raju w nas.
                                                       Philip Otto Runge

Słuchacze Szkoły Policealnej w zawodzie florysta w poszukiwaniu kwiatów i nie tylko w minioną sobotę o godzinie 5.30 wyruszyli na giełdę kwiatową przy ulicy Bakalarskiej. Podczas wyjazdu uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z organizacją giełdy, dostępnym materiałem roślinnym i nieroślinnym. Oczywiście miłośnicy florystyki nie wrócili z pustymi rękami ze skarbnicy materiałów i już w niedzielę na zajęciach praktycznych ruszyła praca pełną parą. W czasie zajęć powstały wieńce rzymskie wykonane z igliwia na podkładach słomianych oraz misternie utkane wieńce z kolorowych liści. Piękne i pomysłowe prace można podziwiać na wystawie w budynku A.
A to dopiero początek….. Galeria zdjęcia...

Admin

UWAGA UCZESTNICY KURSÓW W ODIDZ W ZAWODACH

KUCHARZ II ° i FRYZJER II°

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 1.O9.2014 r. – poniedziałek o godz. 12.00

BUDYNEK B – BUDYNEK BURSY KOLORU ZIELONEGO

Copyright © 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.