Małgorzata Bosak, Elżbieta Kwiatkowska

„Oni nie prosili,
Nie kłaniali się w pas.
Oni uwierzyli.
Tak nam dopomóż!
Przyszedł nasz czas!”

Paweł Pytel, 1 marca 2014r.
Już po raz dziewiąty uczniowie Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi wzięli udział w konkursie historycznym: "Żołnierze Wyklęci. Walka o pamięć i cześć". Konkurs organizowany przez senatora RP Stanisława Karczewskiego, cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 119 uczestników z powiatu grójeckiego, przysuskiego, białobrzeskiego, kozienickiego oraz Gminy Tarczyn.

Czytaj więcej: Uczniowie CKZiU wyróżnieni w konkursie ,,Żołnierze Wyklęci. Walka o pamięć i cześć”
Elżbieta Wojtera

Wyniki egzaminów - SKŁADANIE DEKLARACJI
Sesja poprawkowa czerwiec-lipiec 2021
–egzamin (formuła 2017):
Termin składania deklaracji na egzamin poprawkowy: do 8.04. 2021r.
Deklaracje składają: wyłącznie osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2021.
Deklaracje należy wydrukować, wypełnić czytelnie, dużymi literami, podpisać czytelnie.
Deklaracje należy wysłać na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: Egzaminy zawodowe - sesja poprawkowa
Admin
Województwo mazowieckie organizuje konkurs literacko-plastyczny „Jestem z Mazowsza - to powód do dumy” adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, mieszkających i uczących się na Mazowszu. Tematem przewodnim jest poszerzenie wiedzy młodego pokolenia o historii, kulturze, tradycjach czy przyrodzie zarówno ich małych ojczyzn, jak i całego regionu oraz rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodych Mazowszan.
Szczegółowe informacje na temat konkursu na stronie województwa mazowieckiego: https://www.mazovia.pl
Anna Dacka

Uczniowie klas II-ich technikum w zawodzie technik spedytor, technik reklamy oraz technik ekonomista w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi dołączyli do grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości

Innowator Branzowej Przedsiębiorczości Revas2Od 15 lutego 2021 r. nasi uczniowie w ramach praktyki zawodowej mogą korzystać z innowacyjnego narzędzia do nauki przedsiębiorczości – Branżowych Symulacji Biznesowych. Dzięki platformie edukacyjnej zyskają możliwość podejmowania realistycznych decyzji biznesowych podczas zarządzania wirtualną firmą, a lekcje przedsiębiorczości staną się jeszcze bardziej praktyczne.
Pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych, ustalanie cen, zakup urządzeń i materiałów, a nawet zatrudnianie pracowników to zadania, z którymi zmierzą się już niebawem nasi uczniowie. Współzawodnicząc na wirtualnym rynku ze swoimi kolegami będą mogli przekonać się jak konkurencja wpływa na prowadzenie własnej firmy.

Czytaj więcej: Uczniowie CKZiU w gronie Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości
Anna Wiktorowska

bezpieczny internet 2021

W dniu 9 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). W tym roku, z uwagi na okoliczności związane z pandemią, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi włączyło się w realizację tej idei wirtualnie. Przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Grójcu – pani asp. szt. Ewelina Kozdruj – przeprowadziła zajęcia online. Organizatorem internetowego spotkania była Anna Wiktorowska – pedagog szkolny. Zajęcia adresowane były do klasy I TSO. 

Czytaj więcej: Wspieramy Dzień Bezpiecznego Internetu!
Admin

SKŁADANIE DEKLARACJI
Sesja czerwiec-lipiec 2021
– termin składania deklaracji na egzamin (formuła 2012): 21.02.2021r.
– termin składania deklaracji na egzamin (formuła 2017): 07.02.2021r.
– termin składania deklaracji na egzamin (formuła 2019): 07.02.2021r.
– termin składania deklaracji na egzamin:8.04. 2021r. w przypadku ponownego przystąpienia do egzaminu przez zdających, którzy nie zdali tego egzaminu w sesji styczeń-luty 2021

Czytaj więcej: Egzaminy zawodowe - sesja czerwiec - lipiec 2021
Maria Kocewiak

Wizytówką naszej szkoły jest efektywny udział uczniów w różnego rodzaju projektach i programach społecznych, edukacyjnych, kulturowych. Służą one przede wszystkim stwarzaniu uczniom warunków do rozwijania własnych umiejętności. Już po raz siódmy uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi otrzymali stypendium w ramach projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”.

Czytaj więcej: Kolejny powód do dumy w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.
Copyright © 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.